بوتان
  1. خانه
  2. آخرین مطالب
  3. پکیج آب گرم نمی کند

پکیج آب گرم نمی کند


 در پکیج آب گرم نمی کند  به مشکل سرد بودن آبگرم مصرفی در منزل و یا محل کارتان برخورد داشته اید. نکاتی که قرار است، به آن پرداخته شود. در رابطه با پکیج دیواری است. پس اگر وسیله گرمایش تان پکیج دیواریست به نکاتی که به آن خواهیم پرداخت توجه کنید:

انواع پکیج بوتان
پکیج بوتان ذو مبدله و تک مبدله

پکیج های  قدیمی 

اگر  مدل پکیج تان از پکیج های  قدیمی است. و در هنگام باز کردن شیر آبگرم پکیج روشن نمیشودو پکیج آب گرم نمی کند البته این نکته را فراموش نکنید که در حالت تابستانی و یا فقط آبگرم مصرفی در این صورت شوفاژها کار نخواهند کرد. باید با پشتیبانی مسعود سرویس تماس گرفته شود. و بعد از اعلام برند و مدل دستگاه جهت اعزام سرویس کار مجرب اقدام نمایید.

ضمنن  با قرار دادن حالت زمستانی مقداری آبگرم می توانید داشته باشید. تا آمدن سرویس کار ولی این امر موجب گرم شدن منزلتان خواهد شد.

  قبل از قرار دادن حالت زمستانی و میبایستی شیر رادیاتورها را ببندید. البته چون احتمال رسوبگیری و نشت آب از سر شیرهای رادیات وجود دارد توصیه خوبی نیست ولی برای موارد خاص راه حلی مناسب است.

پکیج های دو مبدل

پکیج هایی که دو مبدل هستند و از سیستم جدید تری به نسبت به سیستم قبل را دارا هستند در شرایطی که شر آبگرم مصرفی را باز میکنید و پکیج روشن نمی شود ایراد در سنسور آبگرم و یا برد دستگاه بوده و در این صورت باید با سرویسکار مجرب تماس حاصل فرمایید تا در رفع ایراد مراجعه کند .

چنانچه در پکیج های دو مبدل هنگام باز کردن آبگرم مصرفی دستگاه روشن می شود ولی یکیج آب گرم نمی کند نمی شود و پس از مدتی دستگاه به جوش می آید و صداهایی از پکیج سر می زند. یا حتی شیر اطمینان عمل کرده و آب ریزی را شاهد می شود. احتمال گرفتگی در بلوک شیر سه راهی و خرابی شیر موتوری یا برد دستگاه می باشد.

و در مواردی تنظیم نبودن شیر گاز پکیج دیواری است که باید پس از اعزام به سرویکار تمامی موارد را یکی یکی چک کرده و با تعویض یا تعمیر قطعه مورد نظر عیب یا عیوب را رفع کند.

امتیاز دهی به مطلب
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

تماس